Trekking ve Dağcılık Sporları İçin İzmir Bostanlı Derneği

Son yıllarda ekstrem ve doğa sporları oldukça popüler hale geldi. Toplumun her kesiminden ve her yaş grubundan kişinin ilgi gösterdiği bu spor branşları için özel etkinlikler sunuyoruz. Özellikle de İzmir genelinde bu doğa sporlarına meraklı olanların katılım gerçekleştirebileceği organizasyonlar düzenliyoruz. Dağcılık ve trekking spor branşları için eğitim, bilgilendirme ve son gelişmeler hakkında kapsamlı bilgileri tutkunlarına sunuyoruz. İzmir trekking organizasyonlarına kolayca katılabilirsiniz.

İzmir Dağcılık Spor Organizasyonları

Tırmanış ve kamp gibi etkinlikleri kapsayan İzmir dağcılık eğitim ve organizasyonları sayesinde doğayla buluşabilirsiniz. Başta doğa harikası İzmir olmak üzere Türkiye’ nin pek çok muhtelif dağına yönelik organizasyonlar hazırlıyoruz. Bireylerin dağcılık spor branşı alanında eğitimleri ve yanı sıra özel organizasyonlarla sosyalleşmeyi hedefleyen çalışmalar yürütüyoruz. İzmir Bostanlı üyelerinin birbirleriyle etkileşimde kalabileceği bir aile ortamı oluşturuyoruz.

Her Yaş Grubuna Özel Etkinlikler

Doğa aşkının en küçük yaşlardan benimsenmesi için çocuklar içinde özel dağcılık ve trekking organizasyonları düzenliyoruz. Çocukların sağlık beden ve ruh, spor ve doğa sevgisiyle buluşmasını sağlayacak birbirinden renkli etkinlikler de gerçekleştiriyoruz . Böylelikle İzmir’ de modern çağın çocuklarının da doğadan kopmadıkları bir gelişim gerçekleştirebilmelerine yardımcı oluyoruz.

Doğa Sporlarının Tanıtımı

Doğa sporlarının tanıtımını gerçekleştirerek çocukların ve yetişkinlerin ilgisini arttırmayı hedefliyoruz. Özellikle doğayla barışık, doğa sevgisiyle dolu ve doğayla bütünleşik yaşamlar için lisanslı ve belgeli eğitimleri uzun yıllardır vermeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir