Tecrübeli ve Güvenilir Ekspertiz İşlemleri

Araç satın almak istediğinizde güvenilir ekspertiz hizmetleri veren Güngören ekspertiz firması ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Modern ve teknolojik sistemleri, uzman ekibi ile sizlere hizmet veren ekspertiz firması ikinci el araç satın alma sürecinde sizlere güvenilir bir dost olarak yardımcı oluyor.

Satın alacağınız araç ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak, aracın geçmişini sorgulamak ve ödeyeceğiniz paranın karşılığını tam olarak almak istediğinizde yapmanız gereken bizimle irtibat kurmak. Araç inceleme ve ekspertiz işlemleri konusunda sizlere profesyonel olarak hizmet veren uzman ekibimiz araç hakkında merak ettiğiniz ve bilmediğiniz tüm bilgileri objektif olarak sizlere sunuyor.

 

TSE Garantili Hizmet

 

Oto ekspertiz konusunda bir marka olan Bakırköy oto ekspertiz firması TSE garantili cihazlar ile aracınızı detaylı olarak inceliyor. Düzenli olarak kalibrasyonu yapılan modern teknolojik cihazlar ve bilgisayar destekli makineler ile araçlarınızın tüm mekanik aksamlarını inceleyerek veriler elde eden ekspertiz firması elde ettiği verileri 9 sayfalık bir rapor halinde sizlere sunuyor.

Ekspertiz sonrasında elde ettiğiniz raporu inceleyerek aracın mevcut durumu hakkında kesin bilgi sahibi oluyorsunuz ve aracı satın alırken aklınızda soru işareti kalmasını önlemiş oluyorsunuz. Günümüzde dolandırıcılık olaylarının çok fazla olması nedeni ile araç satın almadan önce yaptırmak zorunda olduğunuz ekspertiz işlemlerinde profesyonel olarak hizmet almak istiyorsanız yapmanız gereken bizi aramak ve randevu alarak aracı bize getirmek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir