Seviyeli Sohbet Sitesi

İnternet kullanımı ülkemizde özellikle 2000 yıllarından sonra yaygınlaşma başlamıştır. O yıllara bakıldığında Facebook, Twitter gibi sosyal medya mecraları bulunmuyordu. Sosyal medya kullanımının yerine zaman geçirmek ve hoş sohbet etmek için sohbet siteleri tercih edilmekte idi. Günümüzde de bu sohbet sitesi mantığını bir nevi nostalji havasında devam ettiren Sohbetleyiz.Com, seviyeli sohbet etmek için bilinen en iyi adreslerden bir tanesidir. Site içerisinde kesinlikle argo ve cinsellik geçmemektedir. Bunun yerine çeşitli oyunlar ve yarışmalar ile profilinizi yükseltebilir, diğer kullanıcılar ile sohbet ederek zaman geçirebilirsiniz.

Yarışmalarda Birinci Ol!

Klasik sohbet sitelerine bakıldığında, yalnızca online sohbet olduğu görülmektedir. Yani kullanıcılar toplu ve birebir sohbet ederek zaman geçirmektedir. Ancak sohbetleyiz.com ile aynı zamanda yarışmalara katılma şansınız da bulunmaktadır. Peki, nedir bu yarışmalar? Sohbetleyiz.Com online sohbet sitesine şifresiz giriş yaptığınızda sağ menüde bulunan ve # işareti ile kendini belli eden alanlara girerek yarışmalara katılabilirsiniz. Kelime, Yarışma ve Oyun olarak 3 farklı kanal bulunmaktadır. Her bir kanalda, kanala özgü sorular sorulmaktadır. Sorular, sistem tarafından otomatik olarak sorulmakta ve doğru cevabı veren ilk kişi kazanmaktadır. Akabinde diğer soruya geçilir.

Soruları bilip aktif kaldıkça isminiz de sistem tarafından görülmektedir. Bu sayede kanalda tanınırsınız. Bu tarz yarışma kanallarında sohbet edilmez, sadece oyunlar oynanır. Sohbet için sağ menüde bulunan diğer kanallara göz atmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir