Neden Oto Ekspertiz Hizmeti Alınmalı?

Günümüzde oto ekspertiz hizmeti artık şart hâline geldi. Pek çok sitede ya da haber eklerinde temiz araç ve benzeri ilanlar var. Ancak bunlar ne kadar temiz bunu bilmek sözle çok zor. Bundan dolayı sizlere Sultangazi oto ekspertiz hizmeti ile çözüm sunuyoruz.

 

Firmamıza ikinci el aracınız için başvuru yaptığınızda firma bünyesinde olan uzman eksper arkadaşımız aracınızı detaylı bir şekilde inceler . Deyim yerinde ise sık dokur ince eler ve araca karşı parça gibi unsurları raporunda detaylı bir şekilde sunar.

 

Otomobil alacak kişiler asla sözle hareket etmemelidir. Satıcı aracı elden çıkarmak için size kazasız diyebilir. Ancak bunun doğru olduğunu nasıl bileceksiniz?

 

Kazasız olduğuna inanıp direkt aracı alırsanız daha sonra herhangi bir sorun yaşayabilirdik . Bundan dolayı meydana gelecek olan olumsuzluklar karşısında çaresiz kalmak yerine aracı almadan firmamıza gelmelisiniz. Küçükköy oto ekspertiz firmamız size bu konuda en iyi şekilde yardım edecektir. Tek yapmanız gereken ekibimiz ile anlaşarak aracı uzman arkadaşlarımıza teslim etmek. Ekspertiz alanında deneyimi olan arkadaşımız kısa bir inceleme yapar, iç ve dış parçaları inceler.

 

Ardından ise geçmiş kaza kaynaklı bir durumu var mı kontrol eder. Elde ettiği bilgileri ise raporlar ve müşteriye sunar. Bu durumdan sonra mesele alıcıya kalmıştır. Rapor doğrultusunda eğer araç uygun geliyor ise alım satım gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir