Medyum Dünyasını Araştırın Ve Bilinçli Tercih Yapın

Reklamlar sayesinde, gerçek medyumlardan daha çok meşhur olan kimi dolandırıcı medyum, medyum şikayetleri sayesinde ortaya çıkarak, başka insanları mağdur etmeleri engellenmeye çalışılıyor. Medyum Hoca Şikâyetleri sayesinde, pek çok medyum olmayan dolandırıcı ifşa edilmiş ve kullanıcılar bilgilendirilmiştir.

Bu sitenin içerisinde pek çok büyü, tılsım gibi konular üzerinden fikir sahibi olabileceğiniz gibi yer yer Eskişehir medyum, Hollanda medyum gibi başlıklar altından sorununuzla ilgili bilgi alabilmeniz de mümkün. Dolandırıcı medyumlara fırsat vermeyerek, daha güvenilir bir medyum ortamı yaratmış olursunuz.

Gerçek Medyumlar

Gerçek medyumlar, dolandırıcılar yüzünden güvenilirliklerini yitirebilmektedir. Pek çok iyi yoruma sahip dolandırıcı ile gerçek iyi yorumlara sahip medyumun aynı olduğunu düşünen insanlar, gerçek medyumları da tercih etmemektedir. Bu durumda bilinmeyen medyumlara giden insanlar, dolandırılmak için açık duruma düşmektedir.

İnsanların dolandırılmasını engellemek ve dolandırıcıları ifşa etmek amaçlı Medyum Hoca Şikâyetleri sitesi üzerinden yorumlarını paylaşan kullanıcılar gibi siz de yaşamış olduğunuz iyi veya kötü medyum deneyiminizi yazarak, dolandırıcılara karşı oluşturulmuş bu birliğe katılabilirsiniz.

Büyüleri Öğrenin

Eğer daha önce medyuma gitmemişseniz, bu site üzerinden hangi büyülerin ve tılsımların olduğunu öğrenerek hizmet alacağınız konuyu seçebilirsiniz. Ayrıca, sitenin içerisinde hizmet alacağınız medyumun adı geçmiyorsa, edineceğiniz bilgiler sayesinde dolandırıcı olup olmadığını kendiniz anlayabilirsiniz.

Üstün körü bilgiler ile medyum olduğunu iddia eden kişilere karşı, siteden edindiğiniz bilgiler sayesinde bir fikir sahibi olabilir ve dolandırılmanızı engelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir