İstanbul Uygun Fiyatlı Oto Ekspertiz Hizmeti Veren Yerler

Ekspertiz Fiyatları Yüzünüzü Güldürecek

 

Merter oto ekspertiz müşterilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile kusursuz bir ekspertiz hizmeti sunuyor. İsterseniz, sadece seçtiğiniz hizmeti alabilir, isterseniz de paket olarak hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

Full ekspertiz paketine 250 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Bu paketin içerisinde motor mekanik kontrolleri, mekanik alt kontroller, iç aksam elektronik donanım kontrolleri, kaporta boya şase kontrolleri, fren süspansiyon, yanal kayma testleri, diagnostik beyin testleri ve dyno motor performans testi bulunuyor.

 

Lüks segment araç ekspertiz paketine 300 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. İçerdiği servisler full ekspertiz paketi ile yaklaşık olarak aynıdır. Ticari araç ekspertiz paketini ise 300 TL ödeyerek alabilirsiniz.

 

Ekspertiz Paketi Dışındaki Hizmetlerin Ücreti Ne Kadardır?

Güngören oto ekspertiz sayesinde aracınızı hemen her yerde kontrol ettirebilirsiniz. Paketlerin dışında kaporta boya şase kontrollerinin fiyatı 150 TL, motor mekanik kontrollerin fiyatı 150 TL, fren süspansiyon testinin fiyatı 50 TL, dyno testi ise 100 TL’dir. Bunların yanı sıra OBD beyin taramaları da 50 TL karşılığında yapılmaktadır.

 

Ekspertiz merkezine gitmeden aracınızın fren süspansiyon testini 300 TL ödeyerek yaptırabilirsiniz. Hiçbir yere gitmeden aracınız olduğu yerde profesyonel ekip tarafından testten geçirilir, sonuçlanır ve size de bu kaliteli işin keyfini sürmek kalır. Bu servislerin tümüne pazartesi – cumartesi günleri, saat 08:00 ve 19:00 arasında ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir