İNGİLİZCE BİLMEYEN KİMSE KALMASIN

İngilizce özel ders ile İngilizce’yi pratik haline getirmek isteyen kişiler, yabancı dil eğitim merkezleri aramaktadır. Ancak güvenilir bir merkez bulmak oldukça zordur. Candelas Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Hizmeti, İngilizce öğrenmek ya da geliştirmek isteyen kişilere, profesyonel hizmet vermektedir.

 

İngilizce eğitiminde birebir, sınıf ya da online seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca uluslararası olmasından dolayı eğitim veren kişiler ana dili İngilizce olan eğitmenlerdir. Bunun yanında İngilizce alanında akademik bir seviyeye ulaşmış kişiler de eğitim vermektedir.

 

ODTÜ, Beykent gibi büyük çaplı üniversitelerin İngilizce hazırlık kurslarına da hazırlanılabilmektedir. Daha birçok yabancı dil hizmetlerinden Candelas güvencesiyle kolaylıkla yararlanılmaktadır.

 

Candelas Avantajları Nelerdir?

İngilizce özel ders almak günümüz şartlarında oldukça zordur. Çünkü ders fiyatları, ailelerin bütçelerini zorlamaktadır. Ayrıca ödenen ücretin karşılığı da alınamamaktadır.

 

Candelas, öğrencilerine uygun fiyat avantajı sağlamaktadır. İngilizce eğitimini de profesyonel olarak vermektedir.

 

TOEFL, ITEP ve IELTS gibi önemli sınavlara sıkı bir program ile çalıştırmaktadır. Kariyer alanında ilerlemek isteyen kişilere özel imkanlar sunmaktadır. Örneğin; hukuk ve kabin memurluğu meslekleri için özel kurslar düzenlemektedir.

 

Eğitimlerde İngilizce sınav odaklı öğretildiği için bir dil olarak görülmemektedir. Ancak Candelas, öğrencilerine anlama ve konuşma ilkelerini esas alarak eğitim vermektedir. Böylelikle öğrenciler eğitim dışında bir yeni dil kazanmış olmaktadır. Bu da Candelas’ın en önemli avantajlarından biridir. Candelas avantajlarından yararlanmak ve İngilizce öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir