Gerçek Medyumlar Ve Doğru Haberler

İnternet üzerinde ve pek çok yerde reklamları bulunan, medyum olduklarını söyleyen pek çok dolandırıcı bulunuyor. Bu dolandırıcılar arasında gerçek medyumları bulmak, bunların sayısı arttıkça zorlaşıyor. En iyi medyumlar ile medyumluk çalışmalarınızı yapmak istiyorsanız En İyi Medyumlar ve Hocalar sitesi bu konuda fikir sahibi olmanızı sağlayabilir.

Dolandırıcıların ifşa edildiği ve iyi medyumluk hizmetlerinin de anlatıldığı sitede, hangi şehirde nasıl bir medyumluk hizmeti verildiği ve medyumların ne şekilde çalıştıkları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dolandırıcılar ile en iyi mücadelenin birlik olmak olduğunu gösteren sitede, bir medyum deneyiminiz varsa siz de paylaşabilir ve diğer kullanıcıların fikir sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Dolandırıcılar ile Mücadele

Dolandırıcılar ile yorumlarını paylaşarak mücadele etmeye çalışan kullanıcılar, aynı zamanda medyum Ali gibi ünlü medyumlar hakkında yorumları da bulabilmenizi sağlıyor. Bu sayede sadece ünlü olması ile birine paranızı vermek yerine gerçek müşteri deneyimini görerek hizmet alabiliyorsunuz.

Her konuda dolandırıcıların yaptığı gibi, hizmet almak isteyen insanların almak istedikleri hizmet konusunda yetkin kişi olduklarına ikna ederek paralarını almayı amaçlayan dolandırıcılar, kullanıcıları mağdur etmeye devam ediyor. Yorumlarını paylaşan insanlar, kendisi gibi başkalarının da mağdur olmasını engellemeye çalışıyor.

Medyumların isimlerini de öğrenerek haklarında bir fikre sahip olabilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de çevrenizde medyumluk hizmeti alacak insanlar, dolandırılmak yerine, dolandırılmadan medyumluk hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede, artık dolandırıcılığın medyumluk üzerinden yapılması da azalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir