Gelişen Şehir Eskişehir Ve Gündem

Eskişehir Anadolu’nun tam ortasında gün geçtikçe kendini geliştiren bir medeniyet şehridir. Eskişehir son yılların yükselen şehirleri arasında bulunmaktadır. Bunda birçok faktör etkili olmuştur. Bu faktörler arasında üniversitelerin gelişmesi ile kültürel anlamda yükselmesi,şehirde ki turizm imkanlarının artması, ulaşım imkanlarının her geçen gün gelişmesi ve halkın birbirine karşı her daim saygılı olması Eskişehir’in gelişmesi yönünde büyük imkanlar sağlamıştır.

İnsanların eğitim düzeylerine bakıldığında ise Eskişehir halkının eğitim seviyesinin ve okuma alışkanlıklarının yüksek olduğu tespit edilmiştir. Eskişehir halkı bu yüzden şehirlerinde olan haberleri yakından takip etmektedirler. Gelişen dünyada haberlerin gazetelerden internet ortamına geçmesiyle Eskişehir’de de birçok haber sitesi bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında gerçekçi ve güncel haber anlayışı ile Eskişehir Son dakika haberlerini ve gelişmelerini paylaşan Frigya Haber ön plana çıkmıştır.

Frigya Haber sadece Eskişehir’in güncel haberleri dışında dünyadan haberleri kullanıcıların hizmetine sunmuşlardır. Site içerisinde sadece haber konu edinilmemiş bunun dışında kültürel haberler ve sağlık yaşam hakkında herkes yararına bilgileride vermektedir. Frigya Haber yaptığı haberleri belli kategorilere ayırmıştır. Bu alanlar arasında ekonomi,spor,yaşam,medya,eğitim,sağlık ve bilim olarak kategorize etmiştir. Haberler sadece düz yazı olarak verilmemiş bunun yanında haberler hakkında birçok görselede yer vererek haberlerin dikkat çekiciliğini artırarak akılda kalıcılığı sağlamışlardır.

Euro,dolar,altın ve borsa oranlarınıda sitede güncel olarak vermesi ile site birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Site de birçok şehirdende güncel haberler sunması ile Türkiye genelinde olan güncel haberleride kullanıların hizmetine sunmuşladır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir