Gelinler İçin Doğru Takıyı Bulma

Gelinliğin boyun kısmı, takacağınız pırlanta için belirleyici faktördür. Straplez yaka olan gelinlikler için bir gerdanlık veya daha kısa bir kolye uygundur. Gelinliğinizde süslü bir yaka varsa, saçlarınız için avize küpe ve taze çiçekler tercih edebilirsiniz. Her şeyi dengelemek adına, görünümünüzü tamamlamak için küçük bir bilezik, bileklik veya halka takmaktan çekinmeyin.

V yaka gelinlik, gerdanlık ve kolye gerektirir veya her ikisini de birlikte kullanabilirsiniz. Kolyeyi, hangisi üzerinizde daha iyi görünüyorsa sarkan küpe veya çivi küpelerle eşleştirebilirsiniz.

Sadece Doğru Takıyı Vurgulayın

Mücevherlerinizin gelinliğiniz tarafından vurgulanmasına ve aşırıya kaçmamalarına izin verecek şekilde seçmeniz gerekir. Elbisenin rengini göz önünde bulundurarak mücevherlerin metallerini seçin. Özel gününüz için taktığınız baget gibi mücevherleri vurgulamayı unutmayın. Çok fazla mücevher takmak, dağınık görünmenize yol açabilir. Bu yüzden, tüm görünümünüzü vurgulayan ve ağır bir çift küpe ve yüzükle uyumlu tek bir kolye seçmeye çalışın.

Çok Renkli Takılardan Kaçının

Düğün takılarınız için çok fazla renk seçmek kesinlikle kötü bir fikir olacaktır. Gelinlikle iyi uyum sağlayan tek veya iki renkli bir şeyler seçmeye çalışın. Çok renkli mücevherler karışık görünmenizi sağlar ve gelinin genel güzelliğini eksiltir.  Bu nedenle, birkaç farklı değerli taşla süslenmiş mücevherlere sahip olmayı planlıyorsanız, bunun özel gününüz için uygun olmayabileceğini anlayın.

Birden Fazla Metal Seçmeyin

Düğün günü için en fazla iki metal kullanmaya çalışın. Çok fazla metal tüm görünümü bozabilir. Alyans setleri arıyor olsanız bile, sadece iki metal ile yetinmeye çalışın. Çok fazla metal görünümde karışıklığa neden olabilir. Örneğin, beyaz bir gelinlik giyecekseniz, platin veya beyaz altın bu gelinlikle iyi gider.

Bunlar, düğün gününüz için doğru mücevherleri seçerken aklınızda bulundurmanız gereken noktalardan bazılarıdır. İhtiyaçlarınızı anlayabilen ve size doğru takıyı bulmak için koleksiyonundan en iyisini sunan Lova pırlanta gibi tanınmış kuyumcuları tercih edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir