En Doğal Organik Ürünler Organik Kafe’de

İnsan nüfusunun artması ve buna bağlı olarak yaşanan kirliliklere istinaden insan sağlığı da bu olumsuz koşullardan etkilenmeye başladı. Bu olumsuz duruma rağmen yine de sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için insanlar doğal olarak üretilen, el emeği göz nuru katkısız ürünlere yöneldiler. Lakin bu noktada da çok ciddi bir bilgi kirliliği yaşanabiliyor ve kavramlar  kimi zaman birbirine karışıyor. İşte tam da Organik Kafe geniş ürün gamımız ile sağlıklı ve doğal beslenmek isteyen insanlara çok özel gıdalar sunuyoruz.

 

Sitemiz üzerinden daha önce alışveriş yapanların çok iyi bildiği üzere özellikle zeytinyağı ve fıstık ezmesi alanında son derece iddialıyız. Ürün gamımızda yer alan Delice zeytinyağı katkısız, güvenle her yaşta, sade ya da yemeklerde korkmadan tüketilebilecek bir ürün. Kendisine has özel cam şişesinde 1 litre olarak satışa sunduğumuz doğal bir zeytinyağı. Delice zeytinlerinden hilesiz, doğal tarım yapılarak üretiliyor ve son tüketici olan sizlere ulaşıyor.

 

Bir diğer ürünümüz olan Osmaniye fıstık ezmesi yine son derece benzersiz olan bir fıstık ezmesidir. Bir kere yedikten sonra hep almak isteyeceğiniz kalitede olup adından da anlaşılabileceği gibi Osmaniye yer fıstıklarında üretilir. Kahvaltılarda her yaştan insanın korkmadan tüketebileceği fındık ezmesi tıpkı Delice zeytinyağı katkısız ve organik olan bir üründür. Osmaniye fıstık ezmesi 280 gr olup kendine özel ambalajında satışa sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir