Elektronik Sigara Aksesuarları

Normal sigaradan farklı olarak esigara birçok aksesuar ile birlikte kullanılabilir. Lider üreticiler ve tanınmış markalar tarafından sunulan bu aksesuarlarla sigara içme keyfinizi katlayabilirsiniz. Elektronik sigara aksesuarları zorunlu ve özelleştirilebilir olmak üzere iki ana kategoriye ayrılır. Bu yazıda her iki kategoriden de örnekler bulabilirsiniz.

Zorunlu Elektronik Sigara Aksesuarları

Zorunlu e sigara parçaları olmadan, elektronik sigaranızı kullanamazsınız. Kişiselleştirilmiş aksesuarlar ise daha cool ve keyifli bir sigara içme deneyimi sunar. Hiçbir cihaz bu aksesuarlardan tamamı da bulunmadan çalışmaya devam edemez. Herhangi bir e sigara cihazı bu zorunlu parçaları içermektedir.

Elektronik Sigara Pilleri

Likit sigara elektronik olduğu için pil bir zorunluluktur. Mevcut ünitenizi değiştirmek için yedek pil üniteleri de tercih edebilirsiniz. Böylece, elektronik sigaranızın düzgün çalışacağından emin olabilirsiniz. Bu piller genelde oldukça uzun ömürlüdür. Şarj edilebilir lityum iyon piller daha da tasarruflu olacaktır. Bu pilleri yüzlerce defa şarj edebilirsiniz.

E Sigara Şarj Cihazları ve USB Şarj Kabloları

Elektronik sigaranızın pilinin çalışması için bir şarj cihazınızın olması gerekir. Sigara aksesuarlarında, bir dizi esigara şarj kablosu ve duvar adaptörü bulunur. Standart bir şarj cihazını tercih edebilirsiniz. Ayrıca mikro ve Mini USB geçişli şarj kabloları da bulunmaktadır.

Özelleştirilebilir Elektronik Sigara Aksesuarları

Zorunlu eklentilerin dışında, özelleştirilebilir e sigara aksesuarlarını seçerek kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Likit Sigara Adaptörleri

Adaptörleri kullanarak likit sigaralarınızı uzatabilirsiniz. Elektronik sigaranıza parçalar eklenmesini sağlayacak adaptörler de bulunmaktadır. Bunlar, uzantıları ve farklı adaptörleri içerir.

Damlalık

Elektronik sigara tankınız için yeni bir damlalık ucu seçmek, sigaranızı istediğiniz gibi kişiselleştirmenizi sağlar. Birden fazla ve istediğiniz boyda damlalık alarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürün, sigara cihazını birden fazla kişinin kullanmasına da olanak sağlar.

Esigara Taşıma Kabı

E sigaranızı güvenli, korunaklı ve düzenli tutabilirsiniz. Esigara taşıma kabı özellikle de seyahatler sırasında oldukça işinize yarayacaktır. E sigaralarınızı taşımak, saklamak ve korumak için taşıma çantalarını ya da boyun kordonlarını tercih edebilirsiniz.

E Sigara Şişeleri ve Şırıngalar

Boş şişeler ve şırıngalar elektronik sigara sıvılarınızı kendiniz yapabilmeniz için yararlıdır. PET ve LDPE malzemelerinden yapılmış çeşitli boyutlarda şişeler bulunmaktadır. Küçük şişeler ayrıca çocuklara karşı korunaklı olmaları için korumalı kapaklar içerir.

Elektronik sigara aksesuarları kullandığınızda yeni bir e sigara başlangıç ​​kiti satın almanız gerekmez. Sadece parçaları değiştirerek en sevdiğiniz eklentilerin ömrünü uzatabilirsiniz. Bu şekilde paradan da uzun vadede tasarruf edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir