Doğal Görünümlü Burun Ameliyatı

Kadın veya erkek, her kim olursa olsun yüzü ortaya çıkaran; güzelliği gösteren en önemli faktör burunun yapısıdır. Burun, gerek doğuştan gerekse sonradan eğri olabiliyor. Eski zamanlardaki teknolojiye bakıldığında burun ameliyatı olmak ciddi anlamda sorun teşkil edebiliyordu. Günümüzde gelişen teknolojiyi takip eden, sürekli kendini ve ekibini yenileyen Op. Dr. Ömer Aşkıner ile burunlar sorun olmak çıkıyor.

Burun ameliyatı yapılmadan önce aslına bakılır ise kişinin istediği gibi değil yüze en uygun yapı seçilmektedir. Bu sayede en çok korkulan “estetik görünümü” ortadan kayboluyor ve doğal bir görünüm elde ediliyor. Op. Dr. Ömer Aşkıner İstanbul’da hizmet vermekle beraber tüm KBB Hastalıklarına da yardımcı olmaktadır.

 

Yeniden Burun Düzenleme

 

Başarısız bir burun ameliyatından sonra dikkat edilmez ve önlem alınmaz ise burun eski görünümünden daha kötüye gidebilir. Sadece burun ameliyatının başarısız geçmesinden değil aynı zamanda buruna alınan bir darbe de şeklin değişmesini sağlayabilir. Bu gibi durumlarda revizyon burun ameliyatı denilen işleme başlanması en doğru seçim olacaktır.

Revizyon Burun Ameliyatı, burunun tekrar düzenlenmesini ve en doğal görünüme kavuşmasını sağlamaya yaramaktadır. Hemen hemen burun ameliyatı ile aynı işlemlere sahip olan bu operasyonda kişinin burunu tekrar düzenlenerek eskisinden daha güzel bir görünüm elde edilmektedir. Kendinizi güvenli ve başarılı ellere teslim ederek sonucunda hüsran yaşamak istemiyor iseniz Op. Dr. Ömer Aşkıner sizlerle beraber.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir