COŞKUN HUKUK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Spor hukuku avukat ihtiyacı olan kişilere profesyonel hizmet veren Coşkun Hukuk ve Danışmanlık, birçok hukuk dalında çalışmalar yapmaktadır. 2007 yılında İsmail Coşkun tarafından kurulmuştur. Ekibinde alanında uzman ve deneyimli kişiler bulunmaktadır.

 

Aile hukuku, spor hukuku, iş hukuku, şirketler ve ticaret hukuku, icra ve iflas hukuku, sigorta ve tazminat hukuku, kentsel dönüşüm-inşaat-gayrimenkul hukuku alanlarında da hizmet vermektedir.

 

Müvekkillerinin haklarını korumayı ilke edinen Coşkun Hukuk ve Danışmanlık, bu zamana kadar birçok davayı kazanarak ilkelerini korumuştur. Danışmanlık dışında dava takibi de yapmaktadır.

 

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır?

İş kazası tazminat sorunu yaşayan kişiler, Coşkun Hukuk ve Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak istemektedir. Çünkü Coşkun Hukuk ve Danışmanlık, iş kazası mağduriyeti yaşayan müvekkillerine destek sağlamaktadır. Müvekkillerini hakları konusunda bilinçlendirmektedir.

 

Bu zamana kadar iş kazası tazminatını alamayan kişiler, Coşkun Hukuk sayesinde tazminatlarını almışlardır.

 

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık, müşterilerini memnun etmek için çalışmaktadır. Müvekkillerine güler yüzlü ve dostane bir tavırla yaklaşmaktadır. Hukuki sorulara hukuk ilkeleri çerçevesinde kaliteli cevaplar vermektedir.

 

Dava takibi sırasında her celseye özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca davanın her aşamasını müvekkilleri ile paylaşmaktadır.

 

Coşkun Hukuk ve Danışmanlık, İstanbul’da bulunmaktadır. Ancak birçok ilde hizmet vermektedir. Danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler, web sitesinden kolaylıkla hizmet alabilir. Dava takibi vb. işlemler için ise İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan büroya gelinmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir