Boru Makineleri Türkiye’nin Hizmetinde

Türkiye’nin en nitelikli boru üretim tesislerine hoşgeldiniz. İbar Makina, 1978 yılında Metin İbar tarafından Eyüp Sultan’da kurulmuştur. Uzun süredir faaliyetlerini sürdüren firma ilk olarak, beton boru makinası, beton parke taşı makineleri üretimi ile başlamıştır. Günümüzde de hala bu ürünler üretilmeye devam etmekte olup ek olarak yardımcı ürünlerin de üretimine devam edilmektedir. İbar Makina, tüm müşterilerine elinden gelen en büyük hizmeti sunmaya ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendisine başarı kabul eden firma, kurulduğu günden bu yana binlerce mutlu müşterisi ve yüzbinlerce makine üretimi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

 

 

 

İbar makina, kalitelisinden bir gün dahi olsa ödün vermeden, güncel teknolojileri kullanarak dünya standartlarında yüksek verimli ve kaliteli üretim ortamı sunmaktadır. Satış yaptığımız tesislerimizin tamamı dünya standartlarına göre dizayn edilen bir çalışma ortamına sahip olmakla beraber buna ek olarak tüm çalışanlarımızın en iyi şekilde hizmet verebilmesi için dünya standartlarında eğitim de vermekteyiz. İbar makina, kurulduğu ilk günden beri, yüzü gülen onlarca müşterisi ve binlerce üretimi ile siz değerli müşterilerine sadık kalarak profesyonel hizmet sunmaya devam edecektir.

 

 

 

Üretimlerimize kısaca bir göz atacak olursak, ilk ürünümüz olan 300mm-1600 mm ebatlarındaki nbeton boru makinemize bir göz atalım, bu makinemiz ana şasesi yüksek dayanıklı çeliklerden üretilmektedir. Güçlü gövde yapılarıyla rakip firmalardan çok daha sağlam ve uzun ömürlü bir makinedir, bir diğer ürünümüz 800-3600 mm çaplarında ki beton boru makinemiz, boyutu biraz daha büyük olup diğer beton boru makinelerimiz ile aynı üretim şekli ile üretiliyor. Yüksek dayanıklı çeliklerden üretilen ürünlerimiz siz değerli müşterilerini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir