Araçlarınızı Tanıyın

Satın almak istediğiniz veya satmak istediğiniz araçların mevcut durumlarını detayları ile size sunan ve tüm bilgileri bir rapor olarak veren Karabağlar Oto Ekspertiz firması sahip olduğu tecrübeyi sizlerle paylaşıyor. Araç ile ilgili olarak başta motor – performans durumunu ölçecek testler, araç fren testleri, araç yanal kayma testleri, amortisör ve süspansiyon testleri, elektronik sistemlerin testleri ve kontrolleri, kaporta boya kontrolü, araç ekipman ve cihaz kontrolü yapılarak aracın performansını ve konforunu etkileyen tüm detaylar özenle incelenmektedir.

 

Araç satın alırken sonradan anlaşılabilecek kronik sorunlar ve arızalar hakkında bilgi sahibi olmak, ödeyeceğiniz paranın karşılığını tam olarak alabilmek için yapmanız gereken profesyonel bir oto ekspertiz hizmeti almaktır.

 

Aracınız Sağlıklı Mı ?

Satın alacağınız araçların dışında sahip olduğunuz araçlar içinde oto ekspertiz hizmeti, veren Gaziemir Oto Ekspertiz firması aracınızın mevcut sağlık durumunu net bir şekilde ortaya koyan testler yapıyor. Aracınızın motor performansını ölçecek testlerin yanı sıra aracın performansını etkileyecek yan sistemlerin kontrollerini yapan profesyonel bir ekibe sahip olan oto ekspertiz firması aracınızın sağlık durumunu net bir şekilde ölçerek size rapor olarak sunuyor.

 

İkinci el araç piyasasının kalbi durumunda olan oto ekspertiz hizmetleri için son teknoloji bilgisayarlı sistemlere ve alanında uzman olan tecrübeli çalışanlara sahip olan firma oto ekspertizi konusunda sıfır hata payı ile hizmet veriyor. Bu sayede aracınızın mevcut durumu hakkında hatasız olarak veriler elde edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir