Araç Kiralamada Papillon Farkı

Türkiye’de araç satın almak vergilerden dolayı oldukça zor, bu nedenle insanlar özel günlerinde bile araçsız kutlama yapmak zorunda kalabiliyor arabasız evlenmek zorunda kalabiliyorlar. Ancak bu durum ilelebet sürmemeli. Sizler de en uygun fiyatlarla araç kiralayabilir ve firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız İzmir’de kurulduğundan ve şubemizin de İzmir’de olmasından ötürü sadece İzmir vatandaşlarına hizmet vermektedir. İzmir oto kiralama alanında zirveye oynayan firmamız müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet sağlamaya çalışmaktadır.

Fiyatlarınız Ne Durumda?

Papillon siz değerli müşterilerine sunabildiği en uygun fiyatı sunmak için çaba göstermektedir. Firmamızın kiralık olarak sunduğu araçların günlük haftalık ve aylık kira bedelleri oldukça uygundur. Tamamen tüketici dostudur. Araçlarımızın günlük kira bedelleri 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. İzmir araç kiralama fiyatlarında genel olarak en uygun fiyatlarla kiralama hizmeti sunan firma olduğumuzu söyleyebiliriz.

Firmamızın kiraya sunduğu araçlar arasında en popüler olanlarından biri de,  Renault Clio, Fiat Egea, Renault Symbol markalı ve modelli araçlardır. Bu araçların günlük kira bedelleri son derece uygundur ve sadece 110 TL’ye günlük kiralama hizmeti alabilirsiniz.  Bu araçlar dışında elbette fiyatların biraz daha pahalı olduğu araçlarımızda bulunuyor, sitemizde tüm araçların kiralık fiyatlarına göz atabilirsiniz. Araçlarımız tamamen tüketici konforuna göre dizayn edilmiş ve araçlarımızda minik bebeklerin de seyahat edeceği düşünülerek onlar için de ana kucağı, bebek koltuğu gibi ek özellikler eklenebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir